logo HVX bar poz

logo 2014 kontakt male

logo uamk

Minikáry - Slalom

Odbornost vznikla 10.10.2005. Hlavním posláním je stavba minikár, práce s mládeží, účast na závodech a mistrovstvích České republiky a Evropy a organizování sportovních akcí.

Minikárový sport přispívá k dopravní výchově dětí a mládeže, rozvíjí jejich technickou tvořivost a vede je k rozvoji soutěživosti v duchu fair-play.

Přehled výsledků minikáry-slalom 2012

Minikárovému sportu, disciplíně slalom, se v letošním roce pod ÚAMK aktivně věnovalo 29 jezdců, z toho 25 jezdců v klubu ÚAMK-Automotoklub Škoda Mladá Boleslav.

V letošním roce se konalo 24 minikárových závodů po celé České republice a na Slovensku, kluby sdružené pod ÚAMK uspořádaly 3 minikárové závody, z toho jedno kolo MČR.

Jezdci sdružení pod ÚAMK měli více než 400 účastí na závodech, tzn. že se každého závodu zúčastnilo průměrně téměř 17 jezdců sdružených pod ÚAMK. V disciplíně slalom se letos jelo 4kolové Mistrovství ČR, kde se naši jezdci v celkovém pořadí umístili 7x na stupních vítězů. Dále se jel Pohár České republiky, v tomto seriálu se umístili naši jezdci 6x do třetího místa a v Evropském poháru jsme obsadili 5x pódiové umístění.

Číst dál: Přehled výsledků minikáry-slalom 2012

Automotoklub Škoda, V. Klementa 839, 293 01 Mladá Boleslav, tel: +420 326 321 344,    326 8 169 11