Podporují nás :

logo HVX bar poz

logo 2014 kontakt male

logo uamk

Najdete nás na mapy.czAutocamping Kosmonosy

Ubytování pro rodiny s dětmi, seniory

 Nabídka ubytování pro rodiny s dětmi
(vhodné i pro seniory)

 

Ubytování:

Pro rodiny máme připravené 2 chaty s koupelnou, ve které najdete toaletu, sprchový kout a umyvadlo. Tyto chaty jsou dvoulůžkové a každá má rozkládací pohovku (přistýlku). 

 

Stravování:

Náš kemp Vám nabízí stravování ve formě polopenze.

V době od 8:00-10:00 můžete přijít do naší restaurace, kde si můžete vybrat z několika druhů snídaně. Pokud po ránu upřednostňujete vlastní stravu, můžete si u nás den předem objednat pouze pečivo.

Od 16:00- 21:00 Vám naše restaurace nabízí posezení a také možnost večeře. Dále můžete navštívit restaurace, které se nacházejí v okolí kempu  (cca 500m).

 

Volnočasové aktivity:

V areálu našeho kempu najdete hřiště na nohejbal, dětské hřiště a pingpongové stoly. 100 metrů od kempu se nachází koupaliště a tenisové kurty. Dále se můžete zabavit turistikou nebo cyklistikou, ke kterým zde najdete vhodné podmínky. V okolí kempu se nachází například Loreta v Kosmonosích, Michalovická putna, zřícenina hradu Zvířetice, Mladoboleslavský hrad, nebo Škoda Auto muzeum. V Mladé Boleslavi můžete navštívit také kino, velké koupaliště, nebo některé z nákupních center.

•         Do Mladé Boleslavi se můžete dopravit MHD, jehož zastávka je zhruba 200m od kempu.

Těšíme se na Vaší návštěvu a náš personál se vynasnaží vyhovět
Vašim přáním. ☺

 

 

 

Automotoklub Škoda, V. Klementa 839, 293 01 Mladá Boleslav, tel: +420 326 321 344,    326 8 169 11